FAQ


Klient

Vouchery dla pracowników możesz zamówić przez formularz kontaktowy, który znajdziesz na stronie. Jeśli jesteś już naszym klientem, możesz złożyć zamówienie u swojego Opiekuna Klienta. 

Proces realizacji zamówienia obejmuje kilka etapów. Na każdym z nich pozostajemy w stałym kontakcie. Po złożeniu zamówienia i jego sprecyzowaniu otrzymasz potwierdzenie przyjęcia go do realizacji i informację o wysokości opłaty. Następnie przesyłamy fakturę. Po jej opłaceniu przekażemy Ci vouchery. Możesz je dowolnie dystrybuować wśród swoich pracowników. 

Niestety, zgubiony voucher papierowy przepada. Ze względu na jego formę nie ma możliwości wydania duplikatu. Kod elektroniczny jest bezpieczniejszym wyborem – pracownicy łatwo przechowają go np. kopiując na skrzynkę mailową. 

Każdy voucher ma swoją datę ważności. Data znajduje się na kuponie papierowym i w dokumencie elektronicznym. Od czasu zakupu voucher MultiMuzeum jest ważny przez 3 miesiące.

Użytkownik

Voucher możesz otrzymać od swojego pracodawcy albo kupić go samodzielnie, jeśli firma, w której pracujesz, korzysta z kafeterii dla pracowników. Wejdź do kafeterii i wyszukaj MultiZoo w ofercie. 

 

Wszyscy pracownicy, którzy pracują w firmach udostępniających vouchery swoim pracownikom w ramach benefitów pozapłacowych i wspierania wypoczynku. Jeśli jesteś pracownikiem działu HR i szukasz benefitów dla swojej firmy, skontaktuj się z nami przez formularz. 

Skorzystaj z naszej strony internetowej www.multizoo.com.pl albo wymień voucher w kasie ogrodu zoologicznego. Więcej o procesie realizacji przeczytasz na stronie i w zakładce: Jak to działa?.

Tak, to świetny pomysł na prezent! Voucher jest na okaziciela, może go zrealizować każda osoba, która jest jego posiadaczem.

Niestety, zgubiony voucher papierowy przepada. Ze względu na jego formę nie ma możliwości wydania duplikatu. Kod elektroniczny jest bezpieczniejszym wyborem - łatwo przechowasz go na swoim koncie w kafeterii lub skopiujesz na skrzynkę mailową. 

Każdy voucher ma swoją datę ważności. Znajdziesz ją na kuponie papierowym i w dokumencie elektronicznym. Od czasu zakupu voucher MultiZoo jest ważny przez 3 miesiące.

Voucher wymieniasz na pełnoprawny bilet do ogrodu zoologicznego. W większości przypadków oznacza to, że możesz wejść do ptaszarni, akwarium czy terrarium na terenie ogrodu zoologicznego, który właśnie odwiedzasz. Bywa, że w ogrodach zoologicznych są organizowane dodatkowo płatne wydarzenia czy eventy, w takich przypadkach może być konieczne zakupienie dodatkowej wejściówki. 

Partner

Obiekty zainteresowane współpracą prosimy o kontakt: info@multizoo.com.pl