FAQ


Klient

Voucher MultiZoo umożliwia wstęp do wybranego obiektu w całej Polsce, z uwzględnieniem dowolności wyboru miejsca i terminów wizyty.

Voucher podlega wymianie na jeden bilet wstępu do dowolnego obiektu z listy dostępnych w ofercie Programu MultiZoo.

W ramach Vouchera MultiZoo Użytkownik zyskuje dostęp do oferty ogrodów zoologicznych w wielu miastach w całej Polsce.

Pełna oferta Programu MultiZoo opublikowana jest na stronie www.multizoo.com.pl

Voucher zapewnia swobodę wyboru miejsca i terminu.

Voucher MultiZoo można zrealizować na stronie internetowej www.multizoo.com.pl (bilet zostanie przesłany w formacie PDF na podany przez Użytkownika adres e-mail)

Vouchery MultiZoo mogą być finansowane z dwóch źródeł: z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych lub ze środków obrotowych firmy.

W ciągu 5 dni od daty złożenia zamówienia otrzymają Państwo Vouchery MultiZoo. Vouchery przesyłane są na papierowych blankietach. Koszt wysyłki leży po stronie Benefit Systems.


W przypadku zakupu Voucherów w formie elektronicznego kodu, zamówienie wysyłane jest bezpośrednio na elektroniczną skrzynkę pocztową Pracodawcy.

Voucher MultiZoo to wyjątkowe narzędzie motywacyjne, które pozwala pracownikom korzystać z szerokiej oferty obiektów na terenie całej Polski.

MultiZoo zapewni Twoim pracownikom dostęp do najciekawszych polskich ogrodów zoologicznych, dostarczając im nie tylko niezwykłych przeżyć, ale także motywacji do działania na rzecz Twojej firmy.

Voucher to atrakcyjny sposób na wzmocnienie lojalności i zaangażowania zespołu.

Pracodawców zainteresowanych voucherem MultiZoo prosimy o kontakt: info@multizoo.com.pl

Jeżeli są już Państwo naszymi Klientami, należy zwrócić się do Opiekuna z ramienia Benefit Systems, który doradzi w wyborze voucherów oraz złoży w Państwa imieniu zamówienie.

Użytkownik

Voucher MultiZoo może zostać zrealizowany przez Użytkownika na stronie www.multizoo.com.pl  

Proces wymiany na stronie www.multizoo.com.pl to kilka prostych kroków: po wyborze konkretnego obiektu/terminu, Użytkownik  zostanie poproszony o podanie numeru Vouchera MultiZoo. Następnie (jeżeli Voucher zostanie pomyślnie zweryfikowany), Użytkownik podaje swoje Dane oraz adres e-mail, na który automatycznie zostaną wysłane bilety w formie pdf. Bilety należy wydrukować i okazać Obsłudze przed wejściem do obiektu

 

Prosimy o kontakt mailowy z naszym Zespołem pod adresem info@multizoo.com.pl. W wiadomości prosimy o podanie numeru wykorzystanego Vouchera w celu weryfikacji.

Niestety nie ma takiej możliwości. Data ważności Vouchera jest z góry określona i nie można jej przedłużyć.

Po wykorzystaniu Vouchera MultiZoo nie ma możliwości rezygnacji z dokonanej wymiany Vouchera na Bilet ani dokonania wymiany Biletu na inny obiekt/termin.

Tak, Voucher MultiZoo jest na okaziciela i jest idealnym prezentem dla najbliższej osoby.

Voucher należy wymienić na bilet przed upływem daty ważności. Każdy Voucher jest ważny przez 3 miesiące. Voucher może zostać wymieniony na termin wizyty, który odbędzie się w terminie późniejszym niż data ważności Vouchera.

Data ważności podana jest w wiadomości e-mail oraz na awersie Vouchera MultiZoo w przypadku Voucherów w formie papierowej.

Oczywiście, każdy Użytkownik ma możliwość takiego zgłoszenia na adres info@multizoo.com.pl Zespół MultiZoo nieustannie pracuje nad rozszerzaniem oferty i przyłączeniem nowych obiektów do Programu.

Partner

Obiekty zainteresowane współpracą prosimy o kontakt: info@multizoo.com.pl